SPB Puzzle

SPB Puzzle dla Windows Mobile

Puzzle dla miłośników malarstwa i nie tylko

SPB Puzzle to zmagania z klasyczną układanką puzzle. Na ekranie urządzenia mobilnego układasz dzieła malarstwa światowego. SPB Puzzle przypomina prawdziwe układanie puzzle. Rysikiem przeciągasz poszczególne elementy i dopasowujesz je do innych.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możesz wczytać własne obrazki
  • Dobrze udaje prawdziwe puzzle
  • Możesz wybrać poziom trudności
  • Nie pogubisz kawałków

Wady

  • Brak wolnego obszaru poza układanką

Bardzo dobry
8

SPB Puzzle to zmagania z klasyczną układanką puzzle. Na ekranie urządzenia mobilnego układasz dzieła malarstwa światowego.

SPB Puzzle przypomina prawdziwe układanie puzzle. Rysikiem przeciągasz poszczególne elementy i dopasowujesz je do innych. Połączone kawałki mogą być przeciągane po ekranie jako całość. Jeśli obrazek zajmuje obszar większy niż ekran, możesz przemieszczać się po nim również za pomocą rysika. Po rozwiązaniu pierwszego zadania odkrywa się kolejne. Wszystkie przedstawiają dzieła malarstwa światowego. W SPB Puzzle użytkownik może ustawić poziom trudności.

SPB Puzzle sprawuje się bez zarzutu i jest przyjemnym wypełniaczem czasu. Gra jest doskonała dla osób, które pragną nabrać rozeznania w temacie malarstwa i jego historii - kilkuminutowe ślęczenie nad jednym obrazem doskonale utrwala go w pamięci. Po pomyślnym ułożeniu możemy przeczytać opis dzieła, wraz z krótką analizą jego treści, pomaga to zapoznać się z jego znaczeniem i miejscem w historii malarstwa jakie zajmuje. Jeśli nie lubisz malarzy, możesz wczytać własne obrazki.

Jeśli lubisz tego typu układanki oraz interesujesz się malarstwem w szerokim tego słowa znaczeniu, SPB Puzzle to doskonały wybór. Po kilku rundkach będziesz doskonale orientować się w dorobku Sandro Botticellego i innych gigantów światowej sztuki malarskiej.

Najczęściej pobierane Gry na windowsmobile

SPB Puzzle

Download

SPB Puzzle 1.0.417

Opinie użytkowników o SPB Puzzle

Sponsorowany×